Uživatel nepřihlášen
Eddieho blog
RSS kanál blogu
Píše: EddieCZ - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Eddieho blog

Intro - vítej na mém blogu

Čtvrtek 7.3.2013 21:42 - Autor: EddieCZ
To se mi líbí

Zdravím všechny příznivce všemožných her, filmů a další veškeré elektronické zábavy. Rozhodl jsem se, že se pokusím vést blog především o PC hrách. Nechci se moc koukat do daleké budoucnosti, protože nevím, jak se zde chytnu. Pokusím se o:

1) Preview

2) Recenze

3) Novinky ze světa her

Rád bych pro Vás časem točil i videorecenze, liveplay, mohli bychom zkusit i nějaké ty streamy, jestli se uchytím. Jako téma pro první článek jsem si vybral třetici zajímavých her ohlášených na letošní/příští rok. Nemohl jsem si povšimnout úžasného preview na hru Watch Dogs z pořadu, který běží na stejném portálu jako můj blog - Indian. Tato hra mě zaujala hlavně svojí originalitou a snahou vývojářů posunout herní průmysl na vyšší úroveň. Držím Ubisoftu palce, ať se tento titul povede a naznačí směr, jakým se bude další průmysl řídit, no posuďte sami...

Další hra, která nedávno vychází a přesvědšila mě svojí grafikou a originalitou je Bioshock: Infinite. Hra vychází nyní v Březnu a to na PS3, X360 a PC. Při troše štěstí vám hru zrecenzuji a přinesu i nějaké ty videa ze hry, jenom co vyjde. Jeden z posledních trailerů zde:

Poslední hra, která si vyžádala mojí pozornost a vybojovala bronz v mojí příčce top titulů, je Assassin's Creed IV: Black Flag. Nový díl je zasazen do perfektní doby, taky odkrývá nové možnosti a příběh. Také doufám, že se hra povede a vybojuje si u mě místo mezi top hrami. Hra vychází již koncem roku 2013 a to na PC, X360, PS3 a pozor, titul je oznámen i pro next-gen konzole! Zde přináším trailer na tuto hru s českými titulky:

Tak, a to by pro tentokrát bylo vše. Rád bych znal Váš názor, jestli ve tvorbě mám pokračovat, nebo toho mám nechat..? Pište do zpráv vaše návrhy, dotazy, připomínky.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Intro - vítej na mém blogu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Alex6565   1x   Článek je napsaný pěkně, akorát v něm opravdu nic není. Působí to na mě spíš jako preview k nějakému dalšímu, příště se zkus víc rozepsat.Alex6565alex656510787    8.3.2013 16:41 Alex6565

Článek je napsaný pěkně, akorát v něm opravdu nic není. Působí to na mě spíš jako preview k nějakému dalšímu, příště se zkus víc rozepsat.

Routa   4x   Je moc brzo ti říkat, jestli máš pokračovat, když jsi ještě ani nezačal.Routarouta8958    8.3.2013 08:34 Routa

Je moc brzo ti říkat, jestli máš pokračovat, když jsi ještě ani nezačal.

O autorovi blogu

EddieCZ
EddieCZ
Muž, 20 let, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)

Hraji na:

PC:
Základní deska:
Asus Maximus V GENE
Procesor: Intel Core i7 3770K
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 680
RAM: Kingston HyperX Predator 8 GB DDR3 2133 MHz
HDD: Western Digital BLACK 7200 rpm 500GB
Zdroj: Corsair CX750 (750W)

Založit herní BLOG